Jak na matematickou gramotnost u dětí mladšího školního věku (13878)

3.100 

Začátek: bude upřesněn
Čas výuky: 09:00 – 15:30
Lektor: Mgr. Pavlína Šustková
Místo: Ostrava – Mariánské Hory

Katalogové číslo: 13878 Štítek:

Popis

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Kurz se zabývá problematikou organizace výuky matematické gramotnosti ve skupinách, ať už se jedná o děti stejného věku nebo různé skupiny žáků – např. na malotřídních školách.

Na ukázkových materiálech si vyzkouší projektovat hodinu pro práci ve skupinách, připravit aktivity tak, aby děti pracovaly na stejném tématu, ale každá skupina používala přiměřené výukové prostředky a materiály. Tato organizace umožní učiteli dokonale využít námět, důkladně procvičit nové učivo a připomenout dříve získané poznatky.

Učitelé si osvojí aktivity určené žákům různých úrovní v jedné vyučovací hodině. Učitelé si osvojí metody, jak zorganizovat výuku, jak připravit materiály tak, aby děti pracovaly na stejném tématu aktivitami přiměřenými jejich věku i úrovni, naučí se samostatně připravovat tematické hodiny a odnesou si z kurzu škálu pracovních listů, které mohou ihned používat ve svých třídách. Učitelé užívají obecně užívané termíny, uvádějí věci do souvislostí a vytvářejí si komplexnější pohled na matematické, společenské a kulturní jevy. Účastníci vyhledávat informace vhodné k řešení daného problému. Učitel je veden k tomu, aby konfrontoval svůj názor s ostatními ve skupině a vyzýván ke spolupráci ve skupinových činnostech.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Další informace

Termín kurzu

Čas výuky

Počet VH

Místo konání

Adresa

Akreditace

Předmět

Lektor