Metodik prevence – studium k výkonu specializované činnosti prevence sociálně patologických jevů – kombinované studium (21580)

24.500 

Začátek: podzim 2023
Místo: Ostrava – Mariánské Hory

Katalogové číslo: 21580 Štítky: , ,

Popis

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Nabízíme vám intenzivní formu studia!

Vzdělávací program Metodik prevence – studium k výkonu specializovaných činností je určeno učitelům, kteří jsou (nebo by chtěli být) na pozici školního metodika prevence ve škole.  Je zaměřen na získání vědomostí a dovedností, které se projeví ve schopnostech aplikace pedagogiky a psychologie, adiktologie a výstupů z nejnovějších výzkumů v oblasti prevence sociálně nežádoucích jevů. Studium připraví školní metodiky prevence tak, aby dokázali sami vyhledávat žáky s rizikem vzniku sociálně nežádoucího chování, doporučovat pro žáky i třídy odborné intervence, spolupracovat se školskými poradenskými zařízeními a institucemi specializovanými na práci s rizikovou mládeží.

Vzdělávací program je v souladu se standardem MŠMT a vyhláškou  č. 317/2005 Sb. § 9 c).

 Studium je určeno pro absolventy magisterských studijních programů učitelských oborů nebo pro absolventy magisterského studia neučitelského zaměření doplněného o studium pedagogiky podle § 22 odst. 1 písm. a) zákona č. 563/2004 Sb.

 Studium probíhá v kombinované formě – prezenční forma, online forma v prostředí Microsoft Teams a prezenční stáž.

114 VH prezenční výuka

96 VH online

40 VH praxe

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.

Další informace

Termín kurzu

Počet VH

Místo konání

Adresa

Akreditace

Lektor

,

Začátek