Popis
Základy videotvorby pro pedagogy s využitím AI
Ve čtvrté části kurzu se zaměříme na základy videotvorby pro pedagogy. Naučíte se používat automatizované AI nástroje pro tvorbu videí, oživíte statické fotografie pohybem a osvojíte si, jak vše jednoduše poskládat dohromady ve videoeditoru. Tyto dovednosti vám umožní vytvářet poutavý a profesionální vzdělávací obsah přímo pro vaše žáky.
Aktivity v kurzu:
- Práce s automatizovanými AI nástroji pro tvorbu videí
- Techniky rozhýbání fotografií
- Základy střihu a skladby videa ve videoeditoru
- Tvorba vizuálně atraktivních vzdělávacích materiálů
- Praktické tipy pro využití videí ve výuce
- AI projekty pro rozvoj kreativity a technických dovedností
Jaroslav Konvička – vášnivý lektor, cestovatel a spisovatel
Jaroslav Konvička, známý také jako Jerry, je vášnivým propagátorem anglického jazyka. Své zkušenosti a lásku k jazykům předává studentům všech věkových kategorií již více než deset let. Ať už se jedná o přípravu na mezinárodní zkoušky, konverzační kurz nebo výuku pro děti, Jaroslav vždy najde ten správný přístup.
Kromě výuky se Jaroslav věnuje i psaní. Je autorem několika knih, ve kterých se často zamýšlí nad lidskou existencí a kombinuje realismus s prvky magického realismu.
Jaroslav je nejen zkušený lektor a spisovatel, ale také tvůrce online kurzů. Na své platformě Herohero nabízí širokou škálu videokurzů, které zahrnují například analýzu filmových scén nebo výuku angličtiny prostřednictvím příběhů. V posledních letech se zabývá využíváním technologií a umělé inteligence ve výuce (nejen) jazyků.
Nabízený kurz – série seminářů, obsahuje vše od úvodu do AI a promptového inženýrství, přes generování vizuálních pomůcek a tvorbu interaktivních příběhů, až po vytváření vlastních GPT agentů a tvorbu vzdělávacích videí.