O nás

Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Vzdělávací centrum Hello je považována za profesionály v oblasti jazykového vzdělávání již 20 let. Více než 30 tisíc lidí si již vybralo naši školu ke studiu cizích jazyků.​

Posledních 10 let se  rovněž věnujeme dalšímu vzdělávání pedagogických pracovníků. Naše vzdělávací aktivity absolvovalo více než 5000 pedagogů napříč Českou republikou. ​Skutečnost, že se s k nám učitelé vracejí, je pro nás nejlepší vizitkou. V současnosti nabízíme více než 300 akreditovaných vzdělávacích programů. Můžeme se pochlubit řadou úspěšně realizovaných projektů financovaných z EU a rozpočtu MŠMT.

Jsme zakládajícím členem profesního sdružení Asociace jazykových škol s pravidelným auditem kvality poskytovaných služeb a členem Asociace institucí vzdělávání dospělých ČR.

Zároveň jsme akreditovaným centrem mezinárodních zkoušek anglického a německého jazyka.​ V této oblasti spolupracujeme s řadou ZŠ i SŠ, kde pro žáky a studenty organizujeme přípravné kurzy a následně zkoušky Cambridge English a německého jazyka Goethe Institut. Tyto zkoušky slouží mnoha školám jako důkaz kvality výuky cizích jazyků.

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.