• Konference

  Zajímaví přednášející a inspirativní workshopy.

 • Jazykové semináře a kurzy

  Celoroční, intenzivní i jednodenní. Zacílené na jazyk nebo metodiku.

 • Rekvalifikace - chůvy

  Změna? Profesní kvalifikace pro ty, kdo chtějí pracovat v MŠ.

 • Sborovna

  Vybrané téma, odborník, čas a místo jen pro vaši školu.

 • Katalog DVPP kurzů

  Atraktivní vzdělávací programy pro učitele všech typů škol.

Prázdninový intenzivní jazykový kurz

Učíte se cizí jazyk již delší čas, ale máte pocit, že jste se přestali zlepšovat? Potřebujete rychle oprášit svoje znalosti? Nebo se potřebujete rychle naučit základy? Intenzivní kurzy angličtiny a němčiny jsou určeny všem, kteří chtějí v poměrně krátkém čase udělat velmi výrazný pokrok ve svých znalostech.

Od 13. – 24. 8. 2018 bude probíhat intenzivní jazykový kurz AJ nebo NJ, který je akreditován MŠMT a můžete ho využít pro vaše šablony.

Více informací na webu.

Letní školy pro učitele českého jazyka a učitele 1. stupně ZŠ

Na letní prázdniny 2018 opět připravujeme metodický pobytový kurz pro učitele českého jazyka na SŠ a 2. stupni ZŠ a nově také pro učitele na 1. stupni ZŠ. Setkáme se v Čeladné  v termínu 13. – 16. 8. 2018 v prostředí krásného Hotelu Prosper, který nabízí také možnost relaxace a wellness. Čekají na Vás zajímavé semináře a doprovodný program. Více informací naleznete zde.

Letní školy pro učitele anglického a německého jazyka

Na letní prázdniny 2018 opět připravujeme metodické pobytové kurzy pro učitele anglického a nově také německého jazyka na SŠ a 2. stupni ZŠ. Setkáme se v Hukvaldech v termínu 20. – 23. 8. 2018 v prostředí krásného Hotelu Hukvaldy, který nabízí také možnost relaxace a wellness. Čekají na Vás zajímavé semináře a doprovodný program. Více informací naleznete zde.

Jazykové kurzy – šablony

Pro šk. rok 2018/19 jsme připravili  nabídku akreditovaných jazykových kurzů, vhodných i pro šablony. Nabízíme kurzy AJ, NJ, RJ, ŠJ v Ostravě, Opavě nebo v Brně. Kurz také můžeme realizovat přímo u vás ve škole.
Pokud si nevyberete z našeho katalogu kurzů, kontaktujte nás prosím na emailu: seminare@hello.cz.