• Konference

  Zajímaví přednášející a inspirativní workshopy.

 • Jazykové semináře a kurzy

  Celoroční, intenzivní i jednodenní. Zacílené na jazyk nebo metodiku.

 • Rekvalifikace - chůvy

  Změna? Profesní kvalifikace pro ty, kdo chtějí pracovat v MŠ.

 • Sborovna

  Vybrané téma, odborník, čas a místo jen pro vaši školu.

 • Katalog DVPP kurzů

  Atraktivní vzdělávací programy pro učitele všech typů škol.

Osobnostní rozvoj pedagogů MŠ a vychovatelů ŠD 

Hledáte inspiraci jak zábavně začlenit polytechnickou výchovu v MŠ i ŠD,  jak u dětí zdokonalit logické myšlení a jak vnést do výtvarného tvoření novou, svěží myšlenku? Pojeďte s námi na pobytový vzdělávací a relaxační kurz zaměřený na zvýšení Vašich kompetencí a osobnostní rozvoj.

Těšíme se na Vás v hotelu Relax v Rožnově pod Radhoštěm ve dnech 28.10. – 30. 10. 2019.

Pozvánku s informacemi naleznete zde. 

Přihlášení ke kurzu zde.

 

 

 Intenzivní konverzační pobytový  kurz AJ

Začátečníci, mírně pokročilí i pokročilí! Všichni se sjedou za angličtinou do Rožnova pod Radhoštěm. Rozmluvíme vás s českými i rodilými lektory. Čeká vás příjemné prostředí i relaxace ve wellness.

Od  28.10.  – 30.10. 2019 bude probíhat v Hotelu Relax Rožnov pod Radhoštěm intenzivní konverzační kurz AJ (16 VH), který je akreditován MŠMT a můžete ho využít nejen pro vaše šablony.

Více informací na webu.

LETNÍ ŠKOLA VÝTVARNÉ A PRACOVNÍ VÝCHOVY 

V termínu 19. – 22. 8. 2019 se v hotelu Prosper na Čeladné uskuteční letní škola výtvarné a pracovní výchovy. Nabídne řadu výtvarných a pracovních technik, které můžete realizovat se svými dětmi a žáky ve škole.  Program a možnost přihlášení najdete zde.

LETNÍ ŠKOLY PRO UČITELE 1.STUPNĚ ZŠ, UČITELE ČEŠTINY NA 2.STUPNI ZŠ A SŠ A UČITELE CIZÍCH JAZYKŮ

V termínech 10. – 13. 8. 2020 a 17. – 20. 8. 2020 se uskuteční letní metodické kurzy pro učitele 1.stupně ZŠ, učitele češtiny na 2.stupni ZŠ a SŠ a učitele cizích jazyků. Program a možnost přihlášení najdete zde.

 

Letní intenzivní pobytový jazykový kurz AJ, NJ

Učíte se cizí jazyk již delší čas, ale máte pocit, že jste se přestali zlepšovat? Potřebujete rychle oprášit svoje znalosti? Intenzivní kurzy angličtiny a němčiny jsou určeny všem, kteří chtějí v poměrně krátkém čase udělat velmi výrazný pokrok ve svých znalostech.

Od 30.8  – 1. 9. 2019 bude probíhat v Hotelu Prosper Čeladná intenzivní jazykový kurz AJ , NJ (24 VH), který je akreditován MŠMT a můžete ho využít nejen pro vaše šablony.

Více informací na webu.

Letní intenzivní jazykové kurzy

Učíte se cizí jazyk již delší čas, ale máte pocit, že jste se přestali zlepšovat? Potřebujete rychle oprášit svoje znalosti? Nebo se potřebujete rychle naučit základy? Intenzivní kurzy angličtiny, němčiny, španělštiny a ruštiny  jsou určeny všem, kteří chtějí v poměrně krátkém čase udělat velmi výrazný pokrok ve svých znalostech cizího jazyka.

Od 12. – 23.8.2019 budou probíhat v Ostravě a Brně.

Více informací na webu.

Jazykové kurzy – šablony

Pro šk. rok 2019/20 jsme připravili  nabídku akreditovaných jazykových kurzů, vhodných i pro šablony. Nabízíme kurzy AJ, NJ, RJ, ŠJ v Ostravě, Opavě nebo v Brně. Kurz také můžeme realizovat přímo u vás ve škole.
Pokud si nevyberete z našeho katalogu kurzů, kontaktujte nás prosím na emailu: seminare@hello.cz.